Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 1, 2018

Oczekiwania na przyszłe miesiące

Obraz
Przyszłe miesiące będą bardzo obfite w kwestii różnych kinowych produkcji, czy to kino ,,super-bohaterskie", horrory, czy typowe science fiction.Ten okres rozpoczął film,,Pacific Rim: Uprising", o którym już niedługo napisze Faker. W tym materiale postaram się przybliżyć wam moją, subiektywnąlistę filmów, na które czekam najbardziej w najbliższych miesiącach. Zapraszam do zapoznania się z nią.


7. Tomb Raider
Za zajęcie tak niskiego miejsca w mojej liście przez ten film odpowiada wiele czynników. Po pierwsze mam wrażenie, że to tak zwane ,,odgrzewanie kotletów". Motyw ze znaną wszystkim, piękną panią archeolog jest dobrze eksploatowany w filmach, ale też grach, czego dowodem jest świetna seria gier, której zresztą trzecia część pod tytułem ,,Shadow of the
Grupka przyjaciół ze szkoły. Każdy o podobnych, lecz odmiennych zainteresowaniach. Często dyskutujemy o nich ze sobą. Teraz chcemy się nimi podzielić z czytelnikami. Tak bym nas opisał. Jak na razie na blogu jest Mateusz (Faker) oraz Dominik (PYS2C2EK), ale z czasem będzie nas więcej. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Mamy nadzieje, że nasza praca wam się spodoba. Zapraszamy do oceniania i komentowania.